Yemektarifciniz.net, Hakkımızda

Hakkımızda

Yemektarifciniz
Bu Yazımızı ne kadar beğendiniz?
Toplam Puanı : 5

Yemektarifciniz, sizleri Türk ve Dünya mutfaklarının en özel ve güzel lezzetleriyle buluşturmak için 2021 yılında kuruldu. Yeme- içme sektörü son yıllarda kendini fazlasıyla geliştirdi. Kafeler, restoranlar menülerine sayısız lezzetler kattı. Paylaşım ve reklam sektörünün de çok kuvvetli olmasıyla birlikte bu gelişmeleri geniş kitleler takip etti.

 

İnsanların gastronomiye olan merakları iyice arttı. Hatta televizyonda bile yemek programlarının sayısı iyice arttı. Her yerde önümüze çıkan bu koca ve lezzetli menünün içerisinde aradığımızı bulamamak mümkün değil. İşte biz de sizlerin bu ihtiyacına cevap vermek ümidiyle en lezzetli tarifleri detaylarıyla bir tıklama kadar yakınınıza getirmek istiyoruz Amacımız birbirinden çeşitli tarifleri size sunarken mutfaklarınız için en iyi olana ulaşmanız.

 

Yalnızca tarifleri sunmakla kalmıyor tarif hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlere sunuyoruz. Yazılarımızı görsel içeriklerle destekleyerek kafanızda karışıklık oluşmadan adım adım sıralıyoruz.

En Hızlı Yemek Tariflerine Nasıl Ulaşırız?

Hepimizin ellerinde akıllı telefonlar mevcutken yemek tariflerine ulaşmak o kadar kolay ki. En basitinden sosyal medyada gezerken bile önümüze yemek sayfaları, blogları, kafelerin sayfaları çıkabilir. Yazıların çoğu görsellerle desteklendiği için siz de gördüğünüz yemeği yapmaya karar verirseniz hemen arama motorlarına yemeğin adını yazıp uygun sitelerden araştırmaya başlarsınız. Biz de tam burada size yardımcı olmayı amaç edindik.

 

Yemek yerken kalori hesaplarına dikkat ediyorsanız sitemiz bunun için de sizlere bir hizmet sunuyor. Hem yemek tariflerinde hem de başlı başına kaloriye ayrılmış yazılarında hangi yemeğin kaç kalori olduğu, 1 porsiyon yerseniz ne kadar kalori alacağınızı, 100 gram üzerinden yiyeceğiniz miktarı hesaplamanız için kalori miktarları yazılarımızda bulunmakta.

 

Kalori hesaplarına dikkat etmeyen biri bile olsanız verdiğimiz her yemek tarifinde biz sizler için bu hizmeti sunuyoruz. Bu sayede yemek yaparken ve yerken sağlıklı bir hayat geçirmenize de yardımcı oluyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Gastronomi ve yemek kültürünü global ölçekte yakından takip ederek öncelikle en çok sevilen yemekler olarak saptadığımız tarifleri sizler için tüm detaylarına dikkat ederek tarifleri hazırlıyoruz. Popüler yemeklerin yanında yöresel yemekler, vegan mutfağı, et yemekleri, sebze yemekleri, tatlı tarifleri değişik ve sıradışı tarifleri de özenle seçerek hazırlıyoruz. Her zaman aynı yemekleri istemeyip menülerde değişiklik yapma arzusu duyduğunuzda sitemize tıklayarak akşam yemeğinizi keyiflendirebilirsiniz.

Web Sitemizin Hizmetleri

Sağlıklı beslenme ile yakından ilgileniyorsanız sebzelerin meyvelerin hatta yemeklerin kalori miktarları ve besin değerlerini merak ediyorsanız yazı içeriklerimizde hepsini hatta fazlasını bulabilirsiniz. Bu sayede kilo kontrolünüzü doğru şekilde yapabilirsiniz.

 

Seçeceğiniz yemeğin ve tatlının hakkında merak ettiğiniz birçok soruya yazılarımızda cevap bulabilirsiniz. Tarifin kaç kişilik olduğu, hazırlama süresi, pişme süresi, tarifin tarihçesi, püf noktaları nelerdir, servis önerileri nelerdir… Sıkça Sorulan Sorular köşemizde herkesin kolayca aklına gelebilecek teknik sorularında cevapları bulunmaktadır.

 

Ana malzemeleri değiştirmeden birbirinden farklı tarifleri yapmak vereceğimiz tariflerle mümkün olacak. Örneğin balığı sadece kızartarak yemekten sıkıldıysanız sizlere sunacağımız değişik ve lezzetli soslarla fırınlayıp yiyebileceksiniz.

 

Sebze yemekten hoşlanmayan küçük çocuklarınıza sebzelerin en güzel hallerini Yemektarifciniz’de bulabileceksiniz. Çocuklar sağlıklı beslenirken sizlerin de gönlü ferahlamış olacak.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Sosyal platformların kullanılması daha geniş kitlelere ulaşılmasını sağladığı için biz de sitemize uygun hesaplar açmayı doğru bulduk. Facebook, İnstagram, Youtube sayfalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.